Staj yeri arıyorum yetiştirilmek üzere İstanbul anadolu yakası - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Staj yeri arıyorum yetiştirilmek üzere İstanbul anadolu yakası - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Staj yeri arıyorum yetiştirilmek üzere İstanbul anadolu yakası Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Okulunuz: Turhan Feyzioğlu Ticaret Meslek Lisesi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ...

blntr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blntr

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 11-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Staj yeri arıyorum yetiştirilmek üzere İstanbul anadolu yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Turhan Feyzioğlu Ticaret Meslek Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum. Çarşamba,perşembe,cuma staj günlerimdir. İstanbul anadolu yakasında bir yer bakıyorum.
Dreamweaver,Photoshop,Fireworks,Programlarını biliyorum.Ayrıca Html ve CSS de biliyorum

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Staj yeri arıyorum yetiştirilmek üzere İstanbul anadolu yakası - İstanbulStaj yeri arıyorum yetiştirilmek üzere İstanbul anadolu yakası - İstanbulStaj yeri arıyorum yetiştirilmek üzere İstanbul anadolu yakası - İstanbulStaj yeri arıyorum yetiştirilmek üzere İstanbul anadolu yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

blntr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blntr

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Haftanın 3 günü staj görebileceğim bir ajans veya web tasarım firması aruyorım çok acilll - İstanbul

Alt 29-11-2013 #3
Haftanın 3 günü staj görebileceğim bir ajans veya web tasarım firması aruyorım çok acilll

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Turhan Feyzioğlu Ticaret Meslek Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Haftanın 3 günü (Çarşamba , Perşembe , Cuma) Staj görmek üzere çalışabileceğim bir ajans veya şirkette çalışmak istiyorum. Kullanmayı bildiğim programlar ve diller ;
Adobe photoshop (orta derece)
Adobe fireworks (orta derece)
Adobe dreamweaver (orta derece)
Php dili (başlangıç)
Css
Html

E-posta: *********

Telefon: *********