Stajer aranıyor Anadolu yakası Optimum yakınlarında - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Stajer aranıyor Anadolu yakası Optimum yakınlarında - Türkiye Geneli ...

kurtozkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurtozkan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajer aranıyor Anadolu yakası Optimum yakınlarında

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Bünyemizde çalışmak üzere grafik tasarım okuyan bayan stajer arıyoruz.

Saygılarımızla

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Stajer aranıyor Anadolu yakası Optimum yakınlarında - Türkiye Geneli - Stajer aranıyor Anadolu yakası Optimum yakınlarında - Türkiye Geneli ya da Stajer aranıyor Anadolu yakası Optimum yakınlarında - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Stajer aranıyor Anadolu yakası Optimum yakınlarında - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

cennetin yabanc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cennetin yabanc

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 20-06-2012 #3
meslek lisesi grafik öğrencisiyim. Bu yıl son senem photoshop ve corel drawı iyi biliyorum.
kurtozkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurtozkan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-07-2012 #4
Başvuruda bulunan arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Stajer arkadaşımız bizimle çalışmaya başlamıştır.