Stajer Arıyoruz.. - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Stajer Arıyoruz.. - İstanbul ...

VortexGameLabs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VortexGameLabs

Grafiker / İstanbul

Alt 22-07-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
Stajer Arıyoruz..

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Önceden Teknopark ta faaliyet gösteren firmamızın; Mobil ve bilgisayar oyunu yapımı/tasarımı, Augmented Reality ve Virtual Reality alanlarında faaliyet gösteren Kadıköy Ofisini açtık.

Bu alanda ilerlemek isteyen, ben bu işe aşığım diyen ve öğrenmekten sıkılmayacak Stajyer arkadaşlara ihtiyacımız bulunmaktadır.

Kendisine; Oyun yapımında kullanılan elementler ile UI ve GUI lerin yapımı; Augmented Reality konusunda görevler verilecek ve yetiştirilecektir.

Tercih Sebebi Olacak Nedenler
• Zorunlu stajı olan arkadaşlara öncelik tanınacaktır.
• Photoshop kullanımı hakkında bilgisi olması;
• Kendi başına 3D modelleme hakkında bilgi edinmiş olanlar;
• Illustrasyon ve el ile çizimi konusunda bilgisi olanlar;
• Oyun oynamasını seven ve bu doğrultuda hayal gücü olanlar; (Tabiki bu hayal gücünü gerçeğe dönüştürebilme hayali de olmalı..)

Yukardaki maddelerden bir veya birden fazlasının sizde olduğuna inanıyorsanız; bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Çalışmalarınızı lütfen yollamayı unutmayın, isterseniz ofisimize gelebilir bizlerle yüz yüze tanışabilirsiniz.

Ofisimizin yeri : Kadiköy Boğa meydanındadır.

E-posta: *********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-07-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Stajer Arıyoruz.. - İstanbulStajer Arıyoruz.. - İstanbulStajer Arıyoruz.. - İstanbulStajer Arıyoruz.. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

VortexGameLabs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VortexGameLabs

Grafiker / İstanbul

Alt 13-08-2016 #3
İlan sonuçlanmıştır.