Stajer Grafik Tasarımcı Aranıyor... - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Stajer Grafik Tasarımcı Aranıyor... - İstanbul ...

puzzleevent isimli Üye şimdilik offline konumundadır

puzzleevent

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajer Grafik Tasarımcı Aranıyor...

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Puzzle Event bünyesinde görevlendirilmek üzere Stajer Grafik Tasarımcı arkadaşlar arıyoruz.

İlgili arkadaşlar aşağıdaki iletişim bilgilerine fotoğraflı özgeçmiş ve iletişim bilgilerini mail atabilirler...

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Stajer Grafik Tasarımcı Aranıyor... - İstanbul - Stajer Grafik Tasarımcı Aranıyor... - İstanbul ya da Stajer Grafik Tasarımcı Aranıyor... - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Stajer Grafik Tasarımcı Aranıyor... - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

puzzleevent isimli Üye şimdilik offline konumundadır

puzzleevent

Hiç Biri / İstanbul

Stajyer Grafik Tasarımcı Aranıyor... - İstanbul

Alt 19-10-2012 #3
Stajyer Grafik Tasarımcı Aranıyor...

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: I'am Group bünyesinde hizmet veren, Puzzle Event'in tasarım ekibinde görevlendirilmek üzere stajyer çalışma arkadaşları aramaktayız. İlgili arkadaşlar aşağıda bulunan mail adresine başvurmaları önemle rica olunur.

Başvuru yaparken ilanımızı nerede gördüğünüzü ve oturduğunuz semti de belirtmenizi rica ederiz.

E-posta: *********

Telefon: *********