Stajer grafiker aranıyor.. Alsancak - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Stajer grafiker aranıyor.. Alsancak - İzmir ...

sinnerman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinnerman

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 31-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İzmir'de stajer grafiker aranıyor..

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: İzmir Alsancakta stayjerlik yapmak isteyen bayan grafiker arıyoruz. Photoshop ve illustrator bilmesi başlangıç olarak yeterli olacaktır. Yaptığı bir kaç tane işi örnek olarak göstermesi zorunludur.

Teşekkürler..Saygılar sevgiler..

E-posta: ********* - *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Stajer grafiker aranıyor.. Alsancak - İzmir - Stajer grafiker aranıyor.. Alsancak - İzmir ya da Stajer grafiker aranıyor.. Alsancak - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Stajer grafiker aranıyor.. Alsancak - İzmir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Stajer grafiker aranıyor.. Alsancak - İzmir | Stajer grafiker aranıyor.. Alsancak - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

hLm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hLm

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 11-04-2011 #3
eğer ilan hala güncelse,,,ilanınızla ilgileniyorum fakat suan celal bayar soma meslek bolumu grafık tasarım okuyorum son senem hazıran bası zorunlu stajım var ve kendımı yetiştirip devamlılığını istediğim bir iş arıyorum maillinize yaptığım bı kac calısmayı atıcam degerlendırıp ******* yanıt verırseniz ve staj baslangıcım sıze uygun olursa sızinle çalışmaktan mutluluk duyarım..