Stajer Grafiker Arıyoruz | Kadiköy - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Stajer Grafiker Arıyoruz | Kadiköy - İstanbul ...

VortexGameLabs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VortexGameLabs

Grafiker / İstanbul

Alt 08-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
Stajer Grafiker Arıyoruz | Kadiköy

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Değerli Arkadaşlar;

Önceden Teknopark ta faaliyet gösteren firmamızın; Mobil ve bilgisayar oyunu yapımı/tasarımı, Augmented Reality ve Virtual Reality alanlarında faaliyet gösteren Kadıköy Ofisini açtık.

Bu alanda ilerlemek isteyen, ben bu işe aşığım diyen ve öğrenmekten sıkılmayacak Stajyer arkadaşlara ihtiyacımız bulunmaktadır.

Kendisine; Oyun yapımında kullanılan elementler ile UI ve GUI lerin yapımı; Augmented Reality konusunda görevler verilecek ve yetiştirilecektir.

Tercih Sebebi Olacak Nedenler
  • Photoshop kullanımı hakkında bilgisi olması;
  • Kendi başına 3D modelleme hakkında bilgi edinmiş olanlar;
  • Illustrasyon ve el ile çizimi konusunda bilgisi olanlar;
  • Oyun oynamasını seven ve bu doğrultuda hayal gücü olanlar; (Tabiki bu hayal gücünü gerçeğe dönüştürebilme hayali de olmalı..)

Yukardaki maddelerden bir veya birden fazlasının sizde olduğuna inanıyorsanız; bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Çalışmalarınızı lütfen yollamayı unutmayın, isterseniz ofisimize gelebilir bizlerle yüz yüze tanışabilirsiniz.

Ofisimizin yeri : Kadiköy Boğa meydanındadır.

E-posta:*********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Stajer Grafiker Arıyoruz | Kadiköy - İstanbulStajer Grafiker Arıyoruz | Kadiköy - İstanbulStajer Grafiker Arıyoruz | Kadiköy - İstanbulStajer Grafiker Arıyoruz | Kadiköy - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

VortexGameLabs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VortexGameLabs

Grafiker / İstanbul

Alt 13-06-2016 #3
İlan sonuçlanmıştır.