stajer üsküdar-kadıköy civarı

Sonuçlanan İlanlar - stajer üsküdar-kadıköy civarı ...

yayinevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yayinevi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yayınevimize yetiştirilmek üzere yardımcı stajer aranmaktadır.quarke,corel,photoshop,freehand programlarını bilen,tasarım ve dizgi yapabilecek,üsküdar-çamlıca-göztepe çevresinde oturan lise veya üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan stajer alınacaktır.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Duyuru: İlanları takip edebilmek için sayfamıza üye oldunuz mu?

İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:
  • Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. İletişim bilgileri paylaşımından doğacak sorunlardan grafikerler.net hiç bir şekilde mesuliyet kabul etmez.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
— Kendiniz hakkında açıklama:
— İletişim bilgileriniz:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:
— İletişim bilgileriniz:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

tarzan45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarzan45

Grafiker / Manisa

Alt 20-11-2009 #3
yayınevimize yetiştirilmek üzere yardımcı stajer aranmaktadır.quarke,corel,photoshop,freehand programlarını bilen,tasarım ve dizgi yapabilecek,üsküdar-çamlıca-göztepe çevresinde oturan lise veya üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan stajer alınacaktır.
O kadar programı bilen stajer varsa ben de alayım hemen 4-5 tane?
O kadar programı öğrenmiş bir insana ek olarak ne öğretmeyi düşünüyorsunuz ki sizin stajeriniz olacak?

Kusura bakmayın ama bence bu grafiker maaşından kırpma yöntemlerinden en yenisi. Bu günlerde çok fazla ilan var bu şekilde...
yayinevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yayinevi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-11-2009 #4
O kadar programı bilen stajer varsa ben de alayım hemen 4-5 tane?
O kadar programı öğrenmiş bir insana ek olarak ne öğretmeyi düşünüyorsunuz ki sizin stajeriniz olacak?

Kusura bakmayın ama bence bu grafiker maaşından kırpma yöntemlerinden en yenisi. Bu günlerde çok fazla ilan var bu şekilde...
o kadar programı biliyorum deyip de hiç bişey yapamayan insanlara ne diyorsunuz peki? önemli olan programı bilmek değildir tecrübe kazanmaktır.programı herkes öğrenebilir yüzeysel olarak.sizin tercihiniz tabiki istiyorsanız alabilirsiniz 3-4 tane stajyer....
İlan ile ilgilenmiyorsanız polemik yapmanıza da gerek yok.
Zaten stajyer ilanlarına verdim ilanı farkındaysanız deneyimli yetişmiş eleman aramıyorum....
cananarslan3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cananarslan3

Grafiker / İstanbul

stajyer grafiker

Alt 23-11-2009 #5
Doğuş Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümünü birincilikle bitirdim. Freehand ve Photoshop biliyorum. 3 ay Can Medya'da staj yaptım. Ajansın creative çalışmalarını yapmıştım. 1 ay da Kaya Reklam'da çalıştım. Mail adresinizi verirseniz cv mi ve birkaç çalışmamı gönderebilirim. Saygılar.
malhun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

malhun

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 23-12-2009 #6
merhaba ben bu siteye yeni üye oldum ve ilanınızı gördüm... Kısıklı'da oturuyorum. 3 yıllık dershane ve yayınevi tecrübem var... En son 2,5 yıl Kültür Yayıncılık'ta çalıştım... Bahsettiğiniz programlardan sadece corel i bilmiyorum... 4 renk yayıncılıkta tecrübeliyim...
akdenizinsani isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akdenizinsani

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-01-2010 #7
ilanınız güncel ise mail adresinizi mesaj atarmısınız...
Clinic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Clinic

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 11-01-2010 #8
İlanınızl ilgileniyorum.İletişim numaralarınızı alabilirmiyim?
Burcubahar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Burcubahar(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-02-2010 #9
İlanınız güncelse email adresi veya iletişim numaranızı yazarsanız sevinirim. Göztepe/Kadıköyde oturuyorum. Freehand biliyorum. Az olarak photoshop ve 3d max biliyorum. Akdeniz Üniversitesi Grafik Tasarım mezunuyum.
ferhatbilik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferhatbilik

Grafiker / İstanbul

Alt 22-06-2010 #10
ilan güncel mi acaba?
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları