Stajer/Yardımcı Grafiker Alınacak (İvedilikle) - İstanbul

İş Veren İlanları - Stajer/Yardımcı Grafiker Alınacak (İvedilikle) - İstanbul ...

volkanpoyrazz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

volkanpoyrazz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajer/Yardımcı Grafiker Alınacak (İvedilikle)

Program/Seviye: CorelDraw ve Photoshop başta olmak üzere diğer grafik düzenleme programları.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İstanbul, Bayrampaşa'da hizmet vermekte olan reklam ajansımıza bölgeye yakın ikamet eden grafik düzenleme işlerinden anlayan aktif olarak çizimler yapabilecek eleman aranıyor. CV'lerinizi mail yoluyla ulaştırabilir, mesajınızı iletebilirisiniz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Stajer/Yardımcı Grafiker Alınacak (İvedilikle) - İstanbulStajer/Yardımcı Grafiker Alınacak (İvedilikle) - İstanbulStajer/Yardımcı Grafiker Alınacak (İvedilikle) - İstanbulStajer/Yardımcı Grafiker Alınacak (İvedilikle) - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ozcankbly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozcankbly

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 15-07-2014 #3
Merhabalar...
20.10.1994 Bakırköy-İSTANBUL doğumluyum. Küçükçekmecede ikamet etmekteyim. Ortaöğretim hayatımı tamamladıktan sonra, liseyi Dr.Oktay Duran Anadolu Matbaa Meslek Lisesinde devam ettim. Burada ''ofset baskı'' bölümünü okudum. Lise hayatımı bitirdikten sonra Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulunda ''Grafik Tasarım'' bölümünde devam ettim. Buradan mezun oldum. Şuan yeni kurulmuş bir reklam ajansında staj görmekteyim. İleride bir firmaya girip, işimi tamamıyla elime alıp orada meslek hayatıma devam etmek isterim... Cevaplarınızı beklemekteyim. Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
ozcankbly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozcankbly

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 15-07-2014 #4
Merhabalar...
20.10.1994 Bakırköy-İSTANBUL doğumluyum. Küçükçekmecede ikamet etmekteyim. Ortaöğretim hayatımı tamamladıktan sonra, liseyi Dr.Oktay Duran Anadolu Matbaa Meslek Lisesinde devam ettim. Burada ''ofset baskı'' bölümünü okudum. Lise hayatımı bitirdikten sonra Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulunda ''Grafik Tasarım'' bölümünde devam ettim. Buradan mezun oldum. Şuan yeni kurulmuş bir reklam ajansında staj görmekteyim. İleride bir firmaya girip, işimi tamamıyla elime alıp orada meslek hayatıma devam etmek isterim... Cevaplarınızı beklemekteyim. Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap