Stajerlik İçin Ajans Arıyorum - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Stajerlik İçin Ajans Arıyorum - İstanbul ...

uurkck isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uurkck

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 08-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajerlik İçin Ajans Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Edu Time

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhabalar Uğur ben 22 yaşındayım İstanbul'da yaşıyorum stajerlik için ajans aramaktayım 2008 yılında web grafik tasarım kursuna gitmiştim akabinde askere gitmiştim geldiğimde de değişik işlerle uğraştım ama kendi çapımda photoshop çalışmaları ve web site tasarımları ile uğraşmaktayım blog,forum sitem var html bilgim orta seviyede photoshop bilgim iyi dreamwawer bilgim var diğer adobe programlarının işleyiş mantığını biliyorum az çok bu işi mesleğim olarak seçmeği düşünüyorum çünkü tasarım yapmayı seviyorum başka işlerde çalıştığım da bunu anladım ben keza insan sevdiği işi yaptığı zaman başarılı olur diye düşünüyorum..Bu konuya mesaj yazanlara özel mesaj yoluyla fotoğrafımı,web sitemi ve birkaç photoshop çalışmalarımı yollıyabilirim..Hoşçakalın..

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Stajerlik İçin Ajans Arıyorum - İstanbul - Stajerlik İçin Ajans Arıyorum - İstanbul ya da Stajerlik İçin Ajans Arıyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Stajerlik İçin Ajans Arıyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Stajerlik İçin Ajans Arıyorum - İstanbul | Stajerlik İçin Ajans Arıyorum - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
panco2634 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

panco2634

Grafiker / İstanbul

Alt 08-08-2011 #3
cv ve çalışmalar için mail atınız

Bu mesajdan alıntı yap
uurkck isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uurkck

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 10-08-2011 #4
Teşekkürler e-maillere ve mesajlara geri dönüş yapıldı..
İyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap