stajyeerr ögrenci alımı - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - stajyeerr ögrenci alımı - İstanbul ...

tugbacetin37 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugbacetin37

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 10-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

stajyeerr ögrenci alımı

Çalışma Şartları: Stajyer

İşle ilgili açıklama: lise 3 gidiyorum web tasarım ögrencisiyyim seneye staj görücem ismekten alcagım web tasarım sertifikam var dreamweaver photoshop fireworks programlarına hakımım html bilgim var staj yerimde yetişrilmek istiyorum çalıştıgım yerle sorun cıkmadıgını sürece staj bitiminden sonraada devam etmek istiyorum avrupa yakasında arıyyorum staj yerlerini

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

stajyeerr ögrenci alımı - İstanbulstajyeerr ögrenci alımı - İstanbulstajyeerr ögrenci alımı - İstanbulstajyeerr ögrenci alımı - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
tugbacetin37 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugbacetin37

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

yetiştirilmek üzere stajyer ögrenci arayanlar (grafiker) - İstanbul

Alt 18-03-2014 #3
yetiştirilmek üzere stajyer ögrenci arayanlar (grafiker)

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: dreamweaver fireworks photoshop flash orta derece cs3,cs6 sürümleri.

İş deneyimi ve içeriği: Stajyer

İşle ilgili açıklama: yaz ayında staj bitiminden sonrada çalışmak istiyorum. grafikerlik ilgi kendimi geliştirmek istiyorum lise 3 ögrencisiyim web tasarım ve programcılıgı okuyorum seneye staj ögrecegim

E-posta:

Telefon: 0531 835 17 45
Bu mesajdan alıntı yap