stajyer arıyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - stajyer arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar stajyer arıyorum Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere stajyer eleman arıyorum ilgilenen arkadaşların telefondan bana ulaşmalarını rica ...

emelv isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emelv

Grafiker / İstanbul

Alt 25-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

stajyer arıyorum

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere stajyer eleman arıyorum ilgilenen arkadaşların telefondan bana ulaşmalarını rica ederim. Kullanması gereken programlar photoshop freehand quark ayrıca part time full time çalışacak ressam arkadaşlara da ihtiyacımız vardır staj yapmak isteyen veya boş vakitlerini değerlendirmek isteyenler için

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları stajyer arıyorum - Türkiye Geneli - stajyer arıyorum - Türkiye Geneli ya da stajyer arıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | stajyer arıyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
stajyer arıyorum - Türkiye Geneli | stajyer arıyorum - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Ergin Koçkar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ergin Koçkar

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-05-2011 #3
türkiye geneli demişsiniz biraz açabilirmisiniz.

emelv

Grafiker / İstanbul

türkiye geneli

Alt 25-05-2011 #4
telefon numarasındanda anlaşılacağı gibi istanbul avrupa yakası
douboo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

douboo

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 25-05-2011 #5
Arkadaş da onu soruyor zaten stajyer arıyorum - Türkiye Geneli Anadolu avrupa yakası Türkiye geneli mi oluyor ¿ Bir açıklama getirmesi,işe ihtiyacı olanlar için daha net ve açıklayıcı bir yönlendirme olur.

emelv

Grafiker / İstanbul

Alt 26-05-2011 #6

İşle ilgili açıklama: şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere stajyer eleman arıyorum ilgilenen arkadaşların şartları uyduğu takdirde telefonla bana ulaşmalarını rica ederim. Kullanması gereken programlar giriş seviyesinde quark veya indesign, photoshop freehand ayrıca part time full time çalışacak ressam arkadaşlara da ihtiyacımız vardır staj yapmak isteyen veya boş vakitlerini değerlendirmek isteyenler için

emelv

Grafiker / İstanbul

Alt 26-05-2011 #7
[quote=emelv;940063]stajyer arıyorum

İşle ilgili açıklama: şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere stajyer eleman arıyorum ilgilenen arkadaşların telefondan bana ulaşmalarını rica ederim. Kullanması gereken programlar photoshop freehand quark ayrıca part time full time çalışacak ressam arkadaşlara da ihtiyacımız vardır staj yapmak isteyen veya boş vakitlerini değerlendirmek isteyenler için
başvuru yapacak arkadaşlar önce mail adresime gönderirlerse kullandıkları programları ben olumlu veya olumsuz onlara cevap yazarım

E-posta: *********

emelv

Grafiker / İstanbul

Alt 01-06-2011 #8
ilgilenenler için teşekkür ediyorum eleman ihtiyacımızı giderdik