Stajyer Arıyoruz - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Stajyer Arıyoruz - Türkiye Geneli ...

vaLe24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vaLe24

Fotoğrafçı / İzmir

Alt 22-02-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
Stajyer Arıyoruz

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Uv baskı ve tasarım konusunda uzman olan firmamıza takım çalışmasına yatkın,yeni birşeyler öğrenmeye istekli yenilikçi dinamik yaratıcı takım arkadaşları arıyoruz.

İletişim: DB Görsel Çözümler-Aykut Özdemir

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-02-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Stajyer Arıyoruz - Türkiye GeneliStajyer Arıyoruz - Türkiye GeneliStajyer Arıyoruz - Türkiye GeneliStajyer Arıyoruz - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

vaLe24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vaLe24

Fotoğrafçı / İzmir

Alt 15-05-2015 #3
İlan sonuçlanmıştır.