Stajyer Bay - Bayan Grafiker Arıyoruz - İstanbul

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Stajyer Bay - Bayan Grafiker Arıyoruz - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Stajyer Bay - Bayan Grafiker Arıyoruz Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Ümraniye Şerifali de bulunan ofisimizde yetiştirilmek üzere çalışacak bay-bayan stajyer ...

fakcayir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fakcayir

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajyer Bay - Bayan Grafiker Arıyoruz

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Ümraniye Şerifali de bulunan ofisimizde yetiştirilmek üzere çalışacak bay-bayan stajyer aranıyor.

İlgilenenlerin, Cvlerini aşağıdaki e-posta adresine göndermesi rica olunur.

Çalışma Şartları:
Hafta İçi :9.00 19.00
Cumartesi :9.00 15.00

Yetkili kişi : Fatih Akçayır

E-posta:

Telefon: 0216 313 39 00
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Stajyer Bay - Bayan Grafiker Arıyoruz - İstanbulStajyer Bay - Bayan Grafiker Arıyoruz - İstanbulStajyer Bay - Bayan Grafiker Arıyoruz - İstanbulStajyer Bay - Bayan Grafiker Arıyoruz - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
esra cambaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esra cambaz

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-05-2013 #3
merhaba ben 21 yaşında maol grafik öğrenciyim staj dönemim için kendimi geliştirebileceğim biyer arıyorum sizinle çalışmak isterim.
Bu mesajdan alıntı yap
GrafikBetul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrafikBetul

Alt 29-05-2013 #4
Ben Hikmet Nazif Kurşunoğlu Lisesi Grafik Tasarım Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. İllüstratör ve photoshop orta derecede kullanabiliyorum. İndesing ve corel x5 üzerinde eğitimim devam ediyor. Şimdiden teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
GrafikBetul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrafikBetul

Alt 29-05-2013 #5
Hikmet Nazif Kurşunoğlu Lisesi Grafik Tasarım Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Pohotoshop ve İllüstratör orta derece kullanabiliyorum. Ve indesing ve corel x5 üzerinde eğitimim devam etmektedir. Okulumuzun zorunlu stajından dolayı sizinle çalışmak isterim. İlginize teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
neymar43 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neymar43

Staj İçin Yer Arıyorum

Alt 24-06-2014 #6
Lise 4 geçtim staj için yer arıyorum Adobe Photoshop kullandım Photoshop kullanmayı seviyorum İstanbul/Kartal da oturuyorum
Bu mesajdan alıntı yap