Stajyer Bayan Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Stajyer Bayan Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Stajyer Bayan Grafiker Aranıyor Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: İstanbul Avrupa yakasındaki ajansımız için stajyer grafiker arkadaşlar arıyoruz Şehir: İstanbul/Avrupa ...

ÖZK.EKR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ÖZK.EKR(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajyer Bayan Grafiker Aranıyor

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: İstanbul Avrupa yakasındaki ajansımız için stajyer grafiker arkadaşlar arıyoruz

Program: Photoshop / coreldraw

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

İşle ilgili açıklama: Firmamız Bünyesine fatura, kartvitiz, broşür, katalog, vs alanında çalışmaktadır. Grafik tasarımı öğrenmek kendini yetiştirmek üzere Stajyer grafiker adayları aranmaktadır. Adaylardaki özellikler Coreldraw ve Photoshop programlarını verilen materyali çizebilecek seviyede olmalıdır. İlgilenen arkadaşların bize ulaşmalarını rica ederim.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Stajyer Bayan Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli - Stajyer Bayan Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli ya da Stajyer Bayan Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Stajyer Bayan Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..