Stajyer Bayan Grafiker Arıyoruz / Bakırköy - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Stajyer Bayan Grafiker Arıyoruz / Bakırköy - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Stajyer Bayan Grafiker Arıyoruz / Bakırköy Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Bakırköy de bulunan ofisimizde çalışıcak bayan grafiker aranıyor. İlgilenenlerin, Cvlerini ...

HaticeBayraktar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HaticeBayraktar

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 05-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajyer Bayan Grafiker Arıyoruz / Bakırköy

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Bakırköy de bulunan ofisimizde çalışıcak bayan grafiker aranıyor.

İlgilenenlerin, Cvlerini aşağıdaki e-posta adresine göndermesi rica olunur.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Stajyer Bayan Grafiker Arıyoruz  / Bakırköy - İstanbulStajyer Bayan Grafiker Arıyoruz  / Bakırköy - İstanbulStajyer Bayan Grafiker Arıyoruz  / Bakırköy - İstanbulStajyer Bayan Grafiker Arıyoruz  / Bakırköy - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Huzyfe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Huzyfe

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Stajer.

Alt 05-12-2012 #3
İyi günler benim 3 tane arkadaşım var kız. Meslek lisesi son sınıf öğrencileri. Staj yeri arıyorlar kendilerine 3 kişi stajer olarak alabilirmisiniz. Grafiker olarak. Acil cevabınızı bekliyorum mümkünse.
Orhan Burcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Orhan Burcu

Alt 01-05-2013 #4
garafik tasarım ve fotoğrafçılık bölümünde 11. sınıfta okuyorum.Photoshop ve illustratör biliyorum.bağcılarda oturuyorum.ilanınız hala geçerliyse sizin stajeriniz olabilirim Stajyer Bayan Grafiker Arıyoruz  / Bakırköy - İstanbul Stajyer Bayan Grafiker Arıyoruz  / Bakırköy - İstanbul
mrvdg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrvdg

Alt 23-05-2013 #5
Cv gönderdim fakat cevap alamadım ilanınız hala geçerli mi ?
GrafikBetul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrafikBetul

Alt 29-05-2013 #6
Hikmet Nazif Kurşunoğlu Lisesi Grafik Tasarım Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Pohotoshop ve İllüstratör orta derece kullanabiliyorum. Ve indesing ve corel x5 üzerinde eğitimim devam etmektedir. Okulumuzun zorunlu stajından dolayı sizinle çalışmak isterim. İlginize teşekkür ederim.
akkanatlar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akkanatlar

Alt 01-12-2013 #7
bilge adam bakırköy grafik kursu öğrencisiyim ilanınız üzere sizin yanınızda staj yapmak istiyorum saygılar
TÜRKAN SAYIN