Stajyer Bayan Grafiker / Mecidiyeköy - İsanbul

Sonuçlanan İlanlar - Stajyer Bayan Grafiker / Mecidiyeköy - İsanbul Sponsorlu Bağlantılar Stajyer Bayan Grafiker / Mecidiyeköy Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Reklam ajansımıza yetiştirilmek üzere stajyer veya kendini geliştirmek isteyen 2 bayan ...

tasarimadres isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarimadres

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajyer Bayan Grafiker / Mecidiyeköy

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Reklam ajansımıza yetiştirilmek üzere stajyer veya kendini geliştirmek isteyen 2 bayan arkadaş arıyoruz. CorelDraw - photoshop - Freehand programlarını ağırlıklı kullanıyoruz.

ilgilenen arkadaşların aşagıdaki mail adresine CV lerini göndermeleri rica olunur

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Stajyer Bayan Grafiker / Mecidiyeköy - İsanbul - Stajyer Bayan Grafiker / Mecidiyeköy - İsanbul ya da Stajyer Bayan Grafiker / Mecidiyeköy - İsanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Stajyer Bayan Grafiker / Mecidiyeköy - İsanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

araLidx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

araLidx

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 17-05-2012 #3
Cv'mi gönderdim ilgilenirseniz sevinirim.
tasarimadres isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarimadres

Hiç Biri / İstanbul

Stajyer Bayan Grafiker / Mecidiyeköy - İstanbul

Alt 21-05-2012 #4
Stajyer Bayan Grafiker / Mecidiyeköy

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Reklam ajansımıza yetiştirilmek üzere stajyer veya kendini geliştirmek isteyen 2 bayan arkadaş arıyoruz. CorelDraw - photoshop - Freehand programlarını ağırlıklı kullanıyoruz.

ilgilenen arkadaşların aşagıdaki mail adresine CV lerini göndermeleri rica olunur

E-posta: *********

Telefon: *********
fatmaycatak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatmaycatak(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 04-09-2012 #5
ilan güncel mi