Stajyer -beşiktaş / İstanbul - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Stajyer -beşiktaş / İstanbul - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Stajyer -beşiktaş / İstanbul Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Lise ve dengi okullarda Grafik ve Web tasarımı bölümlerinde okuyan, kendine ...

avedud isimli Üye şimdilik offline konumundadır

avedud

Desinatör / İstanbul

Alt 28-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajyer -beşiktaş / İstanbul

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Lise ve dengi okullarda Grafik ve Web tasarımı bölümlerinde okuyan, kendine ve işine güvenen ekip çalışmasına yatkın stajyerler alınacaktır.

Not: Ajansımız Beşiktaştadır.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Stajyer -beşiktaş / İstanbul - Türkiye Geneli - Stajyer -beşiktaş / İstanbul - Türkiye Geneli ya da Stajyer -beşiktaş / İstanbul - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Stajyer -beşiktaş / İstanbul - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Stajyer -beşiktaş / İstanbul - Türkiye Geneli | Stajyer -beşiktaş / İstanbul - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Burak Kayahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Burak Kayahan

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 13-06-2011 #3
Merhaba, ticaret meslek lise'sinde web programcılığı okuyorum. İyi derecede photoshop kullanıyorum. Yaz dönemi için çalışmak isterim.
pc_kusu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pc_kusu

Alt 27-06-2011 #4
lise yeni bitti web tasarım ve programlama bölümünden mezun oldum eğer işi öğretip sürekli çalışacak eleman arıyorsanız cv'mi gönderdim tesekkürler.
osman tırpan
539 853 15 32
gizemcinik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizemcinik

Alt 08-07-2011 #5
cv mi yolladım ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler
SEYDUNA21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SEYDUNA21

Grafiker / İstanbul

Alt 09-07-2011 #6
İlanınız hala güncel ise cv mi yolamak isterim.Grafik tasarım bölümü mezunuyum.

Şuanda bir matbaada yardımcı grafikerlik yapmaktayım ,ama ben tasarım yapmak istiyorum mac operatörlüğü değil matbaa da pek fazla tasarımsal işler gelmiyor.Umarım kriterlerinize uygunumdur ilanınız hala güncel ise
ptural87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ptural87

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 01-08-2011 #7
ilan güncelmidir?
pelincihan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pelincihan

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2011 #8
Bilgi adam da egitim görmekteyim photoshop,illustrator iyi şekilde kullanıyorum..Mail adresimden ulaşabilirsiniz..Web eğitimi de almaktayım..
altgkl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

altgkl

Webmaster / İstanbul

Alt 13-08-2011 #9
anadolu ticaret meslek lisesinde okuyorum. bölümüm web tasarım ve programlamdır.cv'mi yolladım size
avedud isimli Üye şimdilik offline konumundadır

avedud

Desinatör / İstanbul

Alt 28-11-2011 #10
Ajansımız beylikdüzüne taşınmıştır. ilanı yeni haliyle güncelledim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları