STAJYER / grafik tasarım/ web tasarım | Bayrampaşa - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - STAJYER / grafik tasarım/ web tasarım | Bayrampaşa - İstanbul ...

A34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

A34

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

STAJYER / grafik tasarım/ web tasarım BAYRAMPAŞA

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: İstanbul BAYRAMPAŞADA bulunan uluslarası çalışan reklam ajansımıza, yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker arıyoruz. İlgilenen arkadaşların CV ve iş örneklerini mail atmalarını rica ederiz. 34ajans.com

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

STAJYER / grafik tasarım/ web tasarım | Bayrampaşa - İstanbulSTAJYER / grafik tasarım/ web tasarım | Bayrampaşa - İstanbulSTAJYER / grafik tasarım/ web tasarım | Bayrampaşa - İstanbulSTAJYER / grafik tasarım/ web tasarım | Bayrampaşa - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

byngmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byngmz

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

stajyer

Alt 10-09-2013 #3
Verilen mail veya telefon ile irtibat kurunuz.

Merhaba,
ben Gamze*** karakalem yapıyorum. gönderdiğim çalışma sergimiz için yaptığım çalışmadır.
A34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

A34

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-09-2013 #4
merhaba Gamze hanım,

cv'inizi atarsanız size ulaşırım. Teşekkür ederim.
Murat
Rosesoul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rosesoul(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-09-2013 #5
Merhabalar, cv gönderilmiştir.