Stajyer Grafik Tasarımcı Arıyoruz! - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Stajyer Grafik Tasarımcı Arıyoruz! - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Stajyer Grafik Tasarımcı Arıyoruz! Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Reklam Ajansımıza, Adobe İllustrator ve Adobe Photoshop programlarını bilen. Tasarım yönü kuvvetli ...

tolgademirkiran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgademirkiran

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-02-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajyer Grafik Tasarımcı Arıyoruz!

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Reklam Ajansımıza,
Adobe İllustrator ve Adobe Photoshop programlarını bilen.
Tasarım yönü kuvvetli çalışma arkadaşları arıyoruz!

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-02-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Stajyer Grafik Tasarımcı Arıyoruz! - İstanbulStajyer Grafik Tasarımcı Arıyoruz! - İstanbulStajyer Grafik Tasarımcı Arıyoruz! - İstanbulStajyer Grafik Tasarımcı Arıyoruz! - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

gzdegry isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gzdegry

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 16-02-2015 #3
Merhaba , yerınız nerede ?
aleynkya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aleynkya

Yrd. Grafiker / İstanbul

Grafik stajyer

Alt 17-02-2015 #4
Firmanızın sitede yer alan ilanınızı inceledim. İlgi alanlarımın olması ve kariyerime bu alanlarda yön vermek istediğim için ilanınızda yer alan Grafiker stajyer öğrenci pozisyonuna başvurmak istiyorum. Bu pozisyonun hala lise eğitimimde almış olduğum bilgilere, yeteneklerime, becerilerime ve deneyimlerime uygun olduğunu düşünüyorum.
sedanuryslv isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedanuryslv

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 28-02-2015 #5
Merhaba,yayınladığınız ilanı inceledim.İşle ilgili verdiğiniz bilgilerdeki özelliklere uygun olduğumu düşünüyorum ve photoshop ile illüstratör programlarını iyi derecede biliyorum.Zorunlu stajım olduğundan dolayı verdiğiniz ilana başvurmak istiyorum.