STAJYER GRAFİKER ALINACAKTIR. - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - STAJYER GRAFİKER ALINACAKTIR. - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar STAJYER GRAFİKER ALINACAKTIR. Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Matbaa - Promosyon ve Reklam ürünleri imalatı yaptıgımız firmamıza egitim amaçlı stajyerler alınacaktır. ...

brkmatbaacilik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkmatbaacilik

Matbaacı / İstanbul

Alt 29-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

STAJYER GRAFİKER ALINACAKTIR.

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Matbaa - Promosyon ve Reklam ürünleri imalatı yaptıgımız firmamıza egitim amaçlı stajyerler alınacaktır.
*********'a CV yollamayı unutmayınız...
Görüşmeler yüz yüze yapılcaktır.
Photoshop - Corel - Freehand

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları STAJYER GRAFİKER ALINACAKTIR. - İstanbul - STAJYER GRAFİKER ALINACAKTIR. - İstanbul ya da STAJYER GRAFİKER ALINACAKTIR. - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | STAJYER GRAFİKER ALINACAKTIR. - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
STAJYER GRAFİKER ALINACAKTIR. - İstanbul | STAJYER GRAFİKER ALINACAKTIR. - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ptural87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ptural87

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 29-03-2011 #3
Yeriniz nerdedir?
GÜLKNZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GÜLKNZ

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 11-04-2011 #4
istanbulun neresindesiniz ?
gfbaykt1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfbaykt1907

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2013 #5
Merhabalar ; Ben 1992 Edirne doğumluyum, doğuma büyüme Edirneliyim 1996 yılında İstanbul?un Küçükçekmece ilçesine taşındık. Hala Küçükçekmece de ikamet ediyoruz. Şu anda İstanbul Arel Üniversitesi Sefaköy Kampüsünde Grafik Tasarım Bölümünü okumaktayım. Okulum 2 yıllık olduğu için son dönemi okuyorum yaza bitecek bende bu meslek üzerine iş aramaktayım genellikle yetiştirilmek üzere olan yerlere bakıyorum bu konuda herhangi bir deneyimim, tecrübem yok mahalesef kendimi bu iş üzerinde geliştirmek istiyorum.