Stajyer grafiker aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Stajyer grafiker aranıyor Sponsorlu Bağlantılar Selamlar, kendini geliştirecek yardımcı tasarımcı aranıyor. Aranılan özellikler: Tasarıma ilgi duyan Corel bilen [COLOR="Red"]Stajyer[/COLOR] grafiker Yer: İSTANBUL / TOPKAPI / (2.Matbaacılar Sit.) Faaliyet Alanı: Diba Ajans (grafik) Not: ...

Engin BÜTÜN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Engin BÜTÜN

Grafiker / İstanbul

Alt 05-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar, kendini geliştirecek yardımcı tasarımcı aranıyor.

Aranılan özellikler: Tasarıma ilgi duyan Corel bilen [COLOR="Red"]Stajyer[/COLOR] grafiker

Yer: İSTANBUL / TOPKAPI / (2.Matbaacılar Sit.)
Faaliyet Alanı: Diba Ajans (grafik)

Not: İletişim bilgileri verilemediginden lutfen pm atınız.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sahanka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sahanka

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 07-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
slm ben kursu bitirdim ve kendimi geliştirmek istiyorum ilgilenirseniz msj bekliyorum
rukiş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rukiş

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-06-2008 #3
ben okul stajı için yer arıorum yanlız corel değil freehand ve photoshop programlarının bilgisine sahibim
fenerligrafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fenerligrafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 08-06-2008 #4
ben kendimimi iyi buluyorum ama daha iyi olabilmek için staj almak istiyorum kullanduğım programlar: photoshop, freehand, coreldraw, quarkxpress en yakın zamanda cevap bekliyorum
tem0011 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tem0011

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2008 #5
slm ben 1 yıldır bir reklam firmasında çalıştım.şu an boştayım ve iş arıyorum.kulandığım proğramlar photoshop,corel,freehand mx kullanıyorum matbaa deneyim yok ama reklamcılıkta deyimim var.İlgilenirseniz mesajınızı bekliyorum.
ohikayedekimal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ohikayedekimal

Heykeltraş / Erzincan

Alt 09-06-2008 #6
bu saydığınız pragramların hiçbirini kullanmasını bilmiyorum. Ama mükemmel flash kullanıcısıyım. Flash bil gerisini boşver demiş atalarımız. Yazılımla, grafiğin birleşimi fikri size cazip geliyorsa iletişime geçelim.
Alt 09-06-2008 #7
ben kursa falan gitmedim işi temelinden biliorum kendim öğrendim. şu anda concept çizimler yapıyorum bursa uludağ üni. de okuyorum. ama siznle irtibata geçip işlerimizi paylaşabiliriz. tşk.
rukiş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rukiş

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 09-06-2008 #8
neden bu tip ilanlarda ilan oluyor fakat bi geri dönüşüm olmuyor olumlu yada olumsuz:S
Ömer DEMİRBAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer DEMİRBAŞ

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 09-06-2008 #9
neden bu tip ilanlarda ilan oluyor fakat bi geri dönüşüm olmuyor olumlu yada olumsuz:S
ilgilenilen arkadaşlarla özelden iletişim kuruluyor. açılan konu hakkında konu içerisinde iletişim bilgileri verilmesi yasaktır. bu yüzden siz bunu farketmiyor olabilirsiniz.
Engin BÜTÜN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Engin BÜTÜN

Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2008 #10
Stajyer grafiker alındı arkadaşlar..Sevgili kardeşim rukiş bana özelden ulaşan arkadaşlarıma iletişim bilgilerini veriyorum görüşmeye gelen bir arkadaşım şuan işe başladı..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
aranıyor, grafiker, stajyer