Stajyer Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Stajyer Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli ...

BlackShadow isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlackShadow(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajyer Grafiker Aranıyor

Program/Seviye: Photoshop, Freehand, Illustrator, Indesign, MacOSX

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Tercihen Seyrantepe / Gültepe civarında oturan, 4. Levent'teki reklam ajansına tasarım konusunda yetiştirilmek üzere stajyer grafiker aranıyor.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Stajyer Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli - Stajyer Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli ya da Stajyer Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Stajyer Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli | Stajyer Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

graf_1990 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graf_1990

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 15-02-2011 #3
Tercih ettiğiniz yerde oturuyorum yardımcı grafiker olarak iş arıyorum su an calısıyorum ama calıstıgım yer uzak oldugu için ayrılmak istiyorum