stajyer grafiker arıyoruz - çekmeköy

Sonuçlanan İlanlar - stajyer grafiker arıyoruz - çekmeköy ...

otuz9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

otuz9(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba, matbaa ve web "grafik"leri üzerine çalışacak stajyer arıyoruz.
Yerimiz çekmeköy'de, ilgilenenler iletişime geçsin lütfen.

not: grafik kursu öğrencileri, Ps bilen - Fh/Ai az da olsa kullanabilenler tercihimizdir!

otuz9 reklam
Metin
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

omer_gzbyk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omer_gzbyk

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 06-05-2010 #3
iyi günler 2010-2011 için staj yeri arıyorum. eger istenirse haziran 'ın 21 i veya temmuzda başlayabilirim .webtasarım/grafiker bölümünü okuyorum flash, photoshop,fireworks,asp.net,html,css,visual basic ve ofis programları bilgim var özellikle flash ve photoshop iyiyim ve kendimi dahada geliştirmek istiyorum acil olarak staj yapmam lasım ve çekmeköyde oturuyorum.çalışmalarımı yollayabılırım eger pm atarsanız cv yollarım iyi günler...*********
otuz9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

otuz9(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2010 #4
iyi günler 2010-2011 için staj yeri arıyorum. eger istenirse haziran 'ın 21 i veya temmuzda başlayabilirim .webtasarım/grafiker bölümünü okuyorum flash, photoshop,fireworks,asp.net,html,css,visual basic ve ofis programları bilgim var özellikle flash ve photoshop iyiyim ve kendimi dahada geliştirmek istiyorum acil olarak staj yapmam lasım ve çekmeköyde oturuyorum.çalışmalarımı yollayabılırım eger pm atarsanız cv yollarım iyi günler...*********
mailine dönüş yaptım..
pinhan7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pinhan7

Desinatör / Aydın

Alt 10-05-2010 #5
merhaba grafik kursunda eğitim alıyorum anadolu yakasında oturuyorum ilgilenmeniz durumunda vericeniz mail adresine cvmi yollayabilirim
coskun_hammet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coskun_hammet(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-05-2010 #6
İyi günler. Grafik tasarımı üzerine kurs eğitimi aldım , ilgilenirseniz özgeçmişim ve çalışmalarımdan örnekleri size yollayabilirim. İyi çalışmalar
erdlceylan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdlceylan

Grafiker / Şırnak

Alt 19-05-2010 #7
ai orta
ps iyi
corel çok iyi
dreamwe orta

erdlceylan.........
irtibata geçebiliriz
brkoztrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkoztrk

Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2010 #8
Bilge adam web tasarım&grafik üstün başarı sertifikam var psd,ındesing,ıllustratr,dreamwear,flash prgramlarını biliyorum..

Burak Öztürk

iyi günler...
byesta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byesta

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 30-06-2010 #9
GRAFİKERLİK ÜZERİNE EĞİTİM ALDIM (Adobe Photoshop ,İN DESİGN,İLLÜSTRATOR,FREEHAND,QUARK EXPRES,COREL ) SERTİFİKAM VAR BANA MAİL ADRESİMLE ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER *********
ykayaaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ykayaaslan

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 08-07-2010 #10
ÜMRANİYE ÇAKMAK' TA OTURUYORUM. İŞ İLE ALAKALI GÖRÜŞMEK İSTERİM.
********* adresine telefon numarası bırakırsanız arayayım sizi.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları