Stajyer Grafiker Arıyoruz - Şerifali - İstanbul

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Stajyer Grafiker Arıyoruz - Şerifali - İstanbul ...

tfabrikasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tfabrikasi

Grafiker / İstanbul

Alt 23-01-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajyer Grafiker Arıyoruz - Şerifali

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Ümraniye, Şerifali'deki ajansımızda grafik görseller konusunda görev alacak stajyer grafiker arkadaşlar aramaktayız.

Temel düzeyde grafik program bilgisi (Photoshop, illustrator, indesign) bilgisi, iş disiplinine sahip ve kendini geliştirmek isteyenlerin cv’lerini aşağıdaki e-posta adreslerine göndermeleri rica olunur..

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-01-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Stajyer Grafiker Arıyoruz - Şerifali - İstanbulStajyer Grafiker Arıyoruz - Şerifali - İstanbulStajyer Grafiker Arıyoruz - Şerifali - İstanbulStajyer Grafiker Arıyoruz - Şerifali - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
tfabrikasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tfabrikasi

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2016 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap