Stajyer Grafiker Arıyoruz

Sonuçlanan İlanlar - Stajyer Grafiker Arıyoruz Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar; İstanbul – Harbiye’deki İnsan Kaynakları ofisimizde görevlendirilmek üzere '' Stajyer Grafiker'' aramaktayız. Aranan Kriterler GSF/Grafik Tasarım Bölümü 3. veya 4. sınıf öğrencisi, Önceki çalışmalarını referans gösterebilecek, ...

iguzeller isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iguzeller

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar;

İstanbul – Harbiye’deki İnsan Kaynakları ofisimizde görevlendirilmek üzere '' Stajyer Grafiker'' aramaktayız.

Aranan Kriterler

GSF/Grafik Tasarım Bölümü 3. veya 4. sınıf öğrencisi,
Önceki çalışmalarını referans gösterebilecek,
Daha önce Web Tasarım yapmış,
Tercihen HTML bilen,
Haftada en az 3 gün düzenli olarak devam edebilecek,
Takım çalışmasına uyumlu,
Avrupa yakasında ikamet eden

Başvurularınızı sadece email yoluyla ********* adresine örnek çalışmalarınız ile birlikte iletmenizi rica ederiz
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

AhmetKUL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AhmetKUL

Grafiker / İstanbul

Alt 30-03-2010 #3
merhaba ben gsf mezunu degılım fakat grafıkerlık ıcın kursunu goruyorum photoshop vede ıllustrator bılıorum ındesıng goruyorum ve web tasarımı derslerınede baslıyacagım eger sızede uggunsa ********* nolu telden bana ulasabılırsınız
esra_çağlar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esra_çağlar

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 31-03-2010 #4
Merhaba;
Ben Bakırköy Kız Meslek Lisesİ 11.sınıf öğrencisiyim.12.sınıfta sizin sirketinizde staj yapmak istiyorum.Freehand ve Photoshop programlarına hakimim.Eğer uygun görürseniz
********* bu adresime mail atabilirsiniz çalışmalarımı size iletirim.