Stajyer Grafiker / Beylikdüzü - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Stajyer Grafiker / Beylikdüzü - İstanbul ...

sibelfidan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sibelfidan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

stajyer grafiker - istanbul beylikdüzü

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Reklam ajansımızın grafik departmanına freehand - photoshop - illustrator prgoramlarını bilen öğrenme isteği olan stajyer takım arkadaşları arıyoruz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Stajyer Grafiker / Beylikdüzü - İstanbul - Stajyer Grafiker / Beylikdüzü - İstanbul ya da Stajyer Grafiker / Beylikdüzü - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Stajyer Grafiker / Beylikdüzü - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

suzani isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suzani(23)

Öğrenci (Grafik) / Kütahya

Alt 22-03-2012 #3
bana yakın değil ama inşallah bulursunuz Stajyer Grafiker / Beylikdüzü - İstanbul

sibelfidan

Hiç Biri / İstanbul

stajyer grafiker - İstanbul

Alt 10-04-2012 #4
stajyer grafiker istanbul

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: İstanbul Beylikdüzündeki Reklam ajansımızın grafik departmanına öğrenme isteği olan yetiştirlmek üzere stajyer grafiker alınacaktır.

E-posta: *********

sibelfidan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-04-2012 #5
ilk msj daki mail adresi yanlıştır. doğru olan ikinci msjdaki. yani *********
tateu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tateu(22)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 18-04-2012 #6
cv mi gönderdim yanıdınızı bekliyorumStajyer Grafiker / Beylikdüzü - İstanbul
gfbaykt1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfbaykt1907

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2013 #7
Merhabalar ; Ben 1992 Edirne doğumluyum, doğuma büyüme Edirneliyim 1996 yılında İstanbul?un Küçükçekmece ilçesine taşındık. Hala Küçükçekmece de ikamet ediyoruz. Şu anda İstanbul Arel Üniversitesi Sefaköy Kampüsünde Grafik Tasarım Bölümünü okumaktayım. Okulum 2 yıllık olduğu için son dönemi okuyorum yaza bitecek bende bu meslek üzerine iş aramaktayım genellikle yetiştirilmek üzere olan yerlere bakıyorum bu konuda herhangi bir deneyimim, tecrübem yok mahalesef kendimi bu iş üzerinde geliştirmek istiyorum. e-mailim :*********