Stajyer Grafiker (İZMİR) - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Stajyer Grafiker (İZMİR) - İzmir Sponsorlu Bağlantılar Stajyer Grafiker (İZMİR) Şehir: İzmir Cinsiyet: Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Açıkhava reklamcılığı yapan şirketimize bornovaya ulaşım sorunu olmayan bay/bayan stajyerler aranmaktadır. açıkhava reklamcılığı ...

unitedsigns isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unitedsigns

Baskıcı / İzmir

Alt 15-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajyer Grafiker (İZMİR)

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Açıkhava reklamcılığı yapan şirketimize bornovaya ulaşım sorunu olmayan bay/bayan stajyerler aranmaktadır.

açıkhava reklamcılığı üzerine tecrübe sahibi olmak isteyen arkadaşlar.Proğramların kullanılması ve işlerin işleyişi hakkında deneyim sahibi olmak isteyenler.
NOT:kendini kanıtlayan arkadaş işin ileriki seviyede iş imkanı...

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Stajyer Grafiker (İZMİR) - İzmir - Stajyer Grafiker (İZMİR) - İzmir ya da Stajyer Grafiker (İZMİR) - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Stajyer Grafiker (İZMİR) - İzmir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Stajyer Grafiker (İZMİR) - İzmir | Stajyer Grafiker (İZMİR) - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

unitedsigns isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unitedsigns

Baskıcı / İzmir

Alt 21-03-2011 #3
ilan güncelliğini yitirmiştir.Cv gönderen arkadaşlara teşekkür ederiz