Stajyer grafiker olarak başlıcağım ve kendimi geliştirebileceğim İş arıyorum.

İş Arayan İlanları - Stajyer grafiker olarak başlıcağım ve kendimi geliştirebileceğim İş arıyorum. Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, -Yasin YAMAN, 86 doğumluyum yetiştirilmek üzere grafikerlik yapabilceğim iki tarafında kazanacağı, uzun vadeli güzel bir ortam aramaktayım. -İkametgah: İstanbul, avrupa veya anadolu yakası tercihim yoktur. -7 yıl ...

yysnymn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yysnymn

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Dosya18

Alt 02-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

-Yasin YAMAN, 86 doğumluyum yetiştirilmek üzere grafikerlik yapabilceğim iki tarafında kazanacağı, uzun vadeli güzel bir ortam aramaktayım.

-İkametgah: İstanbul, avrupa veya anadolu yakası tercihim yoktur.

-7 yıl macintosh kullanma (servis olarak) tecrübem var, Photoshop ve illistrator programlarını giriş seviyesinde kullanmakta başlangıç için kurs aldım,

-Pozitif düşünüp yaklaşan, inatcı ve azimli sportif biriyimdir. Sigara kullanmıyorum.

(Daha etkili olması için burayada konu açtım)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. Baskı fiyat teklifi isteyen ya da bu ilanlara fiyat teklifi veren üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
yysnymn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yysnymn

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 11-09-2010 #3
Konu Günceldir, acil bir şekilde iş aramaktayım...
Bu mesajdan alıntı yap