Stajyer Grafiker

Sonuçlanan İlanlar - Stajyer Grafiker Sponsorlu Bağlantılar Yetiştirilmek üzere Bayan stajyer grafiker aranmaktadır, Yer : Topkapı TİM1 İş Merkezi Firma Adı : Asrın Grup Çalışma Saatleri : 09.00 - 19.00 C.tesi : 09.00-13.00 Aranılan özellikler ...

Stajyer Grafiker
hac_ker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hac_ker

Grafiker / İstanbul

Stajyer Grafiker

Alt 06-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek üzere Bayan stajyer grafiker aranmaktadır,

Yer : Topkapı TİM1 İş Merkezi
Firma Adı : Asrın Grup
Çalışma Saatleri : 09.00 - 19.00 C.tesi : 09.00-13.00
Aranılan özellikler : Bünyemizde hazırlanan çalışmalar konusunda destek sunabilecek, Mac ortamında Freehand ve Photoshop kullanan, büro içerisindeki mevcut işleri yürütebilecek çalışma arkadaşı aranmaktadır.

İlgilenen arkadaşların "*********.tr" adresinden bilgilerini göndermeleri yeterli olacaktır.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:
  • Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. İletişim bilgileri paylaşımından doğacak sorunlardan grafikerler.net hiç bir şekilde mesuliyet kabul etmez.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
— Kendiniz hakkında açıklama:
— İletişim bilgileriniz:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:
— İletişim bilgileriniz:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

tarıkbiter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarıkbiter

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 10-11-2009 #3
ilanınızla ilgileniyorum nişanlım için.23 yaşında ilgili kurstan sertifikalı.gazi mahallesinde ikamet ediyor.
hac_ker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hac_ker

Grafiker / İstanbul

Alt 11-11-2009 #4
Sevgili Tarıkbiter yukarıdaki mail adresine açık bilgilerini (CV) gönderirsen sevinirim.
comagen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

comagen

Grafiker / İstanbul

Alt 12-11-2009 #5
Böyle bir ilan gördüm. Bana uzak düşüyür ilgilenen arkadaşlara duyurulur

Kanes Yayınlarının yürütmekte olduğu projelere destek olacak yeni fikirler sunabilecek ,İstanbul/Kadıköy deki Ofisimizde calisacak Grafik-Tasarım bölümü stajyeri arkadaslar arıyoruz.
Ideal adayların asagidaki özelliklere sahip olması beklenmektedir; Ayrıca yanlarında çalışma örnekleri getirmeleri tercih edilir.

- Photoshop kullanabilen- Adobe indesing ya da reehand
- e-ticarete ilgi duyan
- MS Office programları kullanabilen- Kitap mizanpajı yapabilen
- En az lise mezunu, Universite ogrencisi, Master ogrencisi veya yeni mezun.
- Yeniliğe açık
- Azimli
- Takım çalışmasına uyumlu
- Iletisimi kuvvetli
İşveren temsilcisi: Kaan Alptekin tel : 0554 736 9272 msn *********
ulaş das isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ulaş das

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 03-01-2010 #6
merhaba ilanınızda bayan yazıyo ama bende bi şansımı deniyim dedim. adım ulaş photoşop, corel, ıllustartor,indesing programlarını biliyorum sertifikam var. ve kendimi geliştirmek için staj yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim