stajyer grafiker yada web tasarımcı olarak iş aramaktayım

Sonuçlanan İlanlar - stajyer grafiker yada web tasarımcı olarak iş aramaktayım Sponsorlu Bağlantılar istanbulda ikamet ediyorum stajer garfiker yada web tasarımcı olarak iş arıyorum avrupa yakasındayım..web tasarım üzerine kursa gittim sertifikam var ama kendimi bu konuda dahada geliştirmek istiyorum..grafik tasarımda daha ...

meliss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meliss(28)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

istanbulda ikamet ediyorum stajer garfiker yada web tasarımcı olarak iş arıyorum avrupa yakasındayım..web tasarım üzerine kursa gittim sertifikam var ama kendimi bu konuda dahada geliştirmek istiyorum..grafik tasarımda daha önce bir reklam ajansında staj yaptım fakat kendi imkanlarımla bişiler öğrenebildim..dreamweaver fireworks photoshop kullanabiliyorum..ilgilenen olursa çalışmalarımı mail olarak atabilirim..şimdiden teşekkürler
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ckarakaya1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ckarakaya1

Hiç Biri / İstanbul

Merhaba Melis Hanım

Alt 21-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
PM ile İletişime geçiniz...********** adresinize referanslarınızı atabilirseniz görüşmek isteriz.

Kolay gelsin

Tags
aramaktayim, aramaktayım, grafiker, olarak, stajyer, tasarimci, tasarımcı, web, yada