Stajyer Grafikerler Arıyoruz | Beylikdüzü - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Stajyer Grafikerler Arıyoruz | Beylikdüzü - İstanbul ...

Darkart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Darkart

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajyer Grafikerler Arıyoruz | Beylikdüzü

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Photoshop, indesign ve illustrator programlarini orta derece kullanabilen, tam zamanli calisacak, kendini gelirstirmeye acik, arastirmaci arkadaslari aramizda gormek istiyoruz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Stajyer Grafikerler Arıyoruz | Beylikdüzü - İstanbulStajyer Grafikerler Arıyoruz | Beylikdüzü - İstanbulStajyer Grafikerler Arıyoruz | Beylikdüzü - İstanbulStajyer Grafikerler Arıyoruz | Beylikdüzü - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

alyansreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alyansreklam

Matbaacı / İstanbul

Alt 26-02-2013 #3
Alyans Reklam bünyesinde çalışacak parttime stajyer grafiker aranıyor.

COREL - PHOTO SHOP - İLİSTRATÖR bilmesi tercihimizdir.

BatuhanCakmak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BatuhanCakmak

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 07-03-2013 #4
merhaba istanbul aydın üniversitesinde grafik tasarım bölümü öğrencisiyim staj yapabilceğim ve okul bitiminde çalışmak istediğim bi firma arıyorum bilginize teşekkür ederim.

Darkart

Sanat Yn. / İstanbul

Stajyer aranıyor - Türkiye Geneli

Alt 29-04-2013 #5
Stajyer aranıyor

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Photoshop, indesign ve illustrator programlarini orta derece kullanabilen, tam zamanli calisacak, kendini gelirstirmeye acik, arastirmaci arkadaslari aramizda gormek istiyoruz. İlanımız hali hazırda okuluna devam eden arkadaşlarımıza açık değildir. Okulunu ya da kursunu yeni bitirmiş ama henüz tecrübesi olmayan arkadaşlar tercihimizdir.

E-posta: *********

Darkart

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 06-05-2013 #6
İlan günceldir.
Lütfen öğrenciler başvuruda bulunmasın. İlanımız okulunu/kursunu bitirmiş arkadaşlar için geçerlidir.
gfbaykt1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfbaykt1907

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2013 #7
Merhabalar ; Ben 1992 Edirne doğumluyum, doğuma büyüme Edirneliyim 1996 yılında İstanbul?un Küçükçekmece ilçesine taşındık. Hala Küçükçekmece de ikamet ediyoruz. Şu anda İstanbul Arel Üniversitesi Sefaköy Kampüsünde Grafik Tasarım Bölümünü okumaktayım. Okulum 2 yıllık olduğu için son dönemi okuyorum yaza bitecek bende bu meslek üzerine iş aramaktayım genellikle yetiştirilmek üzere olan yerlere bakıyorum bu konuda herhangi bir deneyimim, tecrübem yok mahalesef kendimi bu iş üzerinde geliştirmek istiyorum. e-mailim :*********
Melih92 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Melih92

Grafiker / İstanbul

merhaba

Alt 18-06-2013 #8
şuan BİLGEADAM da web ve grafik tasarımı kursu alıyorum ıllustrator u bitirdim photoshop a geçicem daha sonra in design flash dreamweaver gibi programları görücem şuan illustrator bilgime güveniyorum ayrıca çizimlerimede güveniyorum. çatalcada oturuyorum 21 yaşındayım. kendimi bu konuda çok daha fazla geliştirmek istiyorum araştırmacı ve çalışkan kişilikliyim. kabul ederseniz mail: ********* GSM:*********
maviliman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maviliman

Grafiker / Diyarbakır

Alt 23-06-2013 #9
merhaba ben edirne güzel sanatlar fakültesinde 3.cü sınıf grafik tasarım öğrencisiyim.
sizin yanınızda stajyer olarak kendimi yetiştirmek istiyorum.
ilginize teşekkür ederim..
email: *********
gsm: *********
Recep AYAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Recep AYAZ(27)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 10-07-2013 #10
merhabalar sıze nasıl ulasabılırım bu konuda yardm almak ıstıyorum
...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları