Stajyer Grafikerler - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Stajyer Grafikerler - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Stajyer Grafikerler Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Direktör tarafından kendilerine verilen işleri yapabilecek, önceden yapılmış çalışmalar üzerinde revizyonlarda bulunabilecek. Adobe ...

Darkart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Darkart

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 20-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajyer Grafikerler

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Direktör tarafından kendilerine verilen işleri yapabilecek, önceden yapılmış çalışmalar üzerinde revizyonlarda bulunabilecek. Adobe programlarından Indesign, Illustrator ve Photoshop programlarını orta derede bilen, kendini geliştirmeye açık takım arkadaşları arıyoruz. Çalışma disiplini tam zamanlı olup yol+yemek masrafları tarafımızdan karşılanacaktır. 2 ay sonunda istenilen performansı gösterebilen arkadaşlarla tekrar görüşülecek ve mütabakat halinde maaşlı olarak kadromuza dahil olacaktır.

Ajansmız Beylikdüzü'nde olup metrobüs durağına yürüme mesafesindedir.

İlgili arkadaşların öz geçmişlerini e-posta adresimize bekliyoruz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Stajyer Grafikerler - Türkiye Geneli - Stajyer Grafikerler - Türkiye Geneli ya da Stajyer Grafikerler - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Stajyer Grafikerler - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ali_akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ali_akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 23-12-2011 #3
ilanınızla ilgileniyorum mail attım..
Darkart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Darkart

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 02-01-2012 #4
Teşekkürler. Bu hafta içi gelen cv leri değerlendirmeye alacağız ve arkadaşları mülakat için davet edeceğiz.