Stajyer Öğrenci Alınacak - İstanbul - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Stajyer Öğrenci Alınacak - İstanbul - Türkiye Geneli ...

kkokce isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kkokce

Grafiker / İstanbul

Alt 19-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajyer Öğrenci Alınacak - İstanbul

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Topkapı'da bulunan işyerimize stajyer öğrenci / yardımcı grafiker alınacaktır.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Stajyer Öğrenci  Alınacak - İstanbul - Türkiye Geneli - Stajyer Öğrenci  Alınacak - İstanbul - Türkiye Geneli ya da Stajyer Öğrenci  Alınacak - İstanbul - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Stajyer Öğrenci  Alınacak - İstanbul - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Stajyer Öğrenci  Alınacak - İstanbul - Türkiye Geneli | Stajyer Öğrenci  Alınacak - İstanbul - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

murti100 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murti100

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 20-09-2011 #3
merhabalar ben istanbuldan açık öğretim lise 1 öğrencisiyim. bilgisayar bilişim bölümündeyim. daha önce bilgisayar işletmenlik kursundan sertifikam var ve web tasarımdan sertifikam var ismek kurslarından kazandım grafikle ile ilgili bilgilerimde az var staj omak istiyorum hem okulum için hem zihinsel beyin gelişi olarak ileri geleceğim için sevdiğim işi yapmak istiyorum en çok sevdiğim iş bilgisayar ile ilgili olan herşeyidir. ben işimi çok seviyorum. ve her türlü işim seve seve yapmaya hazırım.. mail adresim : *********
kkokce isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kkokce

Grafiker / İstanbul

Alt 21-09-2011 #4
ilanımız günceldir!