Stajyer Öğrenci Aranıyor - İstanbul Pendik

Sonuçlanan İlanlar - Stajyer Öğrenci Aranıyor - İstanbul Pendik ...

Emrahdrs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Emrahdrs

Webmaster / İstanbul

Alt 21-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2010-2011 öğretim yılında meslek lisesinde okuyan bir arkadaşımızı stajyer olarak işe alacağız.

flsh Banner tasarımı , mailing tasarımı işlerimizi yapacak mikro sitelerimizin tasarımını yapacak stajyer aramaktayız.

İşyeri İstanbul Pendik'te bulunmaktadır.

Başvurularınızı ********* adresinden bize ulaştırabilirsiniz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Emrahdrs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Emrahdrs

Webmaster / İstanbul

Alt 23-08-2010 #3
Yol + Yemek ve maaş verilecektir...
pc_kusu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pc_kusu

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 02-09-2010 #4
lise son sınıf öğrencisiyim flash photoshop dreamweawer bilmekteyim aradığınız zaman dilimi için staj yeri aramktayım ilgilerinize duyurulur..
ayrıca teknik işlerdende anlarım