Stajyer Öğrenci Aranıyor - İstanbul

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Stajyer Öğrenci Aranıyor - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Stajyer Öğrenci Aranıyor Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Palmiye Matbaa ve Reklam Ajansı Yenibosna / İSTANBUL E-posta: Telefon: 0212 551 42 ...

qbaris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qbaris

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 05-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajyer Öğrenci Aranıyor

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Palmiye Matbaa ve Reklam Ajansı

Yenibosna / İSTANBUL

E-posta:

Telefon: 0212 551 42 91
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Stajyer Öğrenci Aranıyor - İstanbulStajyer Öğrenci Aranıyor - İstanbulStajyer Öğrenci Aranıyor - İstanbulStajyer Öğrenci Aranıyor - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Kbras isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kbras

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 11-09-2014 #3
Merhabalar..
Lise son sınıf öğrencisiyim. Grafik tasarım bölümü okuyorum. Bu sene zorunlu staj göreceğiz ve staj yapabileceğim bir yer arıyorum. Photoshop ve illüstratör programlarını iyi derecede kullanabiliyorum. Tabi zamanla daha iyi olacağıma inanıyorum. Yaptığınız çalışmaları kısa sürede öğreneceğime eminim. Başvurumu değerlendirirseniz sevinirim.
İyi günler.
Bu mesajdan alıntı yap
Seda YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seda YILMAZ

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 11-11-2014 #4
Merhaba,
Illustrator, photoshop, coreldraw programlarını orta derecede kullanabiliyorum.
Sefaköyde ikamet ediyorum. iş tecrübem yok.
Bu mesajdan alıntı yap
drupal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drupal

Webmaster / İstanbul

Alt 16-11-2014 #5
Merhaba,
2 yıl dijital baskı merkezinde grafikerlik ve operatörlük yaptım. Matbaa konusunda da deneyim kazanmak istiyorum. Akşamları havaalanında 18:30-22:30 saatleri arasında part time olarak çalışıyorum.
Gündüz çalışabileceğim part time iş arıyorum.

0536 597 45 86
Bu mesajdan alıntı yap