stajyer öğrenci aranıyor (maaşlı) - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - stajyer öğrenci aranıyor (maaşlı) - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar stajyer öğrenci aranıyor (maaşlı) Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Firmamızın Ataşehir'deki merkez ofisinde istihdam edilmek üzere stajyer grafiker arayışı vardır. Maaş, ...

oski399 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oski399

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 24-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

stajyer öğrenci aranıyor (maaşlı)

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Firmamızın Ataşehir'deki merkez ofisinde istihdam edilmek üzere stajyer grafiker arayışı vardır. Maaş, yol ve yemek verilecektir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
stajyer öğrenci aranıyor (maaşlı) - İstanbulstajyer öğrenci aranıyor (maaşlı) - İstanbulstajyer öğrenci aranıyor (maaşlı) - İstanbulstajyer öğrenci aranıyor (maaşlı) - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

hkantan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hkantan(23)

Alt 01-10-2014 #3
Umarım hala stajyer aramaktasınızdır.
sevval44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevval44

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Stajyer ılanına başvuru

Alt 03-10-2014 #4
Merhaba, ben Şevval. Mevlana Kız Meslek Lisesinde Grafik Tasarım öğrencisiyim ve staj yeri arıyorum uygun görürseniz görüşmek isterim.
Ebrumeral isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ebrumeral

Alt 08-10-2014 #5
Merhaba;

1,5 sene Reklam ajansı 2 sene copy center tecrübem var ancak kendimi geliştirmek istiyorum, ataşehirde ikamet etmekteyim..

********* adresinden ulaşabilirsiniz.
fctrygrl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fctrygrl

Alt 07-12-2014 #6
merhaba
Adım Nazlı. Kadıköy'de üniversite öğrencisiyim. Lise de grafik tasarım bölümünden mezun oldum. Photoshop ve corel draw konusunda bilgim var ve iki yıl iki farklı matbaada çalıştım. Part time işe ihtiyacım var eğer ilgilenirseniz.. sizden haber bekliyorum.
aleynkya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aleynkya

Yrd. Grafiker / İstanbul

Grafik stajyer

Alt 17-02-2015 #7
Firmanızın sitede yer alan ilanınızı inceledim. İlgi alanlarımın olması ve kariyerime bu alanlarda yön vermek istediğim için ilanınızda yer alan Grafiker stajyer öğrenci pozisyonuna başvurmak istiyorum. Bu pozisyonun hala lise eğitimimde almış olduğum bilgilere, yeteneklerime, becerilerime ve deneyimlerime uygun olduğunu düşünüyorum.
meryembck isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meryembck

staj basvurusu

Alt 06-03-2015 #8
Merhaba ben Meryem BACAK ümraniye 75. yıl cumhuriyet ticaret meslek lisesinde eğitimime devam ediyorum web tasarım öğrencisiyim adobe programlarının eğitimini aldım son senemde staj görmem gerekiyor ve ben stajıma haziran ayında başlamak istiyorum grafik tasarım alanında kendimi geliştirmek istiyorum staj ilanınızla ilgileniyorum size ulaşabileceğim bir numara veya adres verebilirseniz gelip görüşmek istiyorum e postam *********
bestfeeder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bestfeeder

Alt 20-03-2015 #9
mehraba ,maltepe küçükyalı mesleki teknik anadolu lisesinde 11. sınıf okumaktayım ,yazın 1 ay stajım var ve şirketinizi gerçekten çok beğendim ,sizinle staj haricide kendimi eğitmek amaçlı çalışmayı çok isterim
fuaty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fuaty

Alt 23-03-2015 #10
mail atılmıştır
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları