Stajyer Öğrenci Aranıyor - Türkiye Geneli

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Stajyer Öğrenci Aranıyor - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Stajyer Öğrenci Aranıyor Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Grafik Tasarım alanında kendini geliştirmek isteyen,kariyer hedefi olan ögrenci arkadaşlar arıyoruz photoshop-illustrator-indesign ...

yusufalptekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yusufalptekin

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajyer Öğrenci Aranıyor

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Grafik Tasarım alanında kendini geliştirmek isteyen,kariyer hedefi olan ögrenci arkadaşlar arıyoruz

photoshop-illustrator-indesign herhangi birinde iyi derece bilgi sahibi olması yeterlidir

E-posta:

Telefon: 0533 355 31 33
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-09-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Stajyer Öğrenci Aranıyor - Türkiye GeneliStajyer Öğrenci Aranıyor - Türkiye GeneliStajyer Öğrenci Aranıyor - Türkiye GeneliStajyer Öğrenci Aranıyor - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
yusufalptekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yusufalptekin

Grafiker / İstanbul

Alt 04-02-2016 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap
HilalErcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HilalErcan

Grafiker / İstanbul

Alt 05-02-2016 #4
İyi günler bulunduğunuz yer nerede acaba*
Bu mesajdan alıntı yap
Batikaann isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Batikaann

Öğrenci (Grafik) / Eskişehir

Alt 05-02-2016 #5
Meraba ben Eskişehir'den Erol Batıkan. Haziran ayına kadar kış dönemi stajımı tamamlayabileceğim bir yer arıyorum detaylar için geri dönerseniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
ozgesng isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgesng

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 01-04-2017 #6
merhaba. staj yeri neresi acaba?
Bu mesajdan alıntı yap