Stajyer öğrenci olarak kendimi geliştirebileceğim bir iş yeri arıyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Stajyer öğrenci olarak kendimi geliştirebileceğim bir iş yeri arıyorum - Türkiye Geneli ...

Stajyer öğrenci olarak kendimi geliştirebileceğim bir iş yeri arıyorum - Türkiye Geneli
purchu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

purchu

Grafiker / İstanbul

Alt 15-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlanın geçerliliği bitmiştir.
Stajyer öğrenci olarak kendimi geliştirebileceğim bir iş yeri arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Okulunuz: Haliç Üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba. Şuan okulumda son senemi okumaktayım. Derslerim dolayısıyla haftanın üç günü (pazartesi-salı-çarşamba) çalışabileceğim, kendimi geliştirebileceğim ve iş ortamını öğrenebileceğim bir yer arıyorum.

freehand - başlangıç
flash - başlangıç
dreamweaver - başlangıç
indesign - iyi
illustrator - iyi
after effects - orta
photoshop - iyi

derecede bildiğimi düşünüyorum.
istanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Stajyer öğrenci olarak kendimi geliştirebileceğim bir iş yeri arıyorum - Türkiye GeneliStajyer öğrenci olarak kendimi geliştirebileceğim bir iş yeri arıyorum - Türkiye GeneliStajyer öğrenci olarak kendimi geliştirebileceğim bir iş yeri arıyorum - Türkiye GeneliStajyer öğrenci olarak kendimi geliştirebileceğim bir iş yeri arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

erolbel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erolbel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-12-2013 #3
cv nize hangi ilçe de oldugunuzu ekleyip ********* adresine gönderirmisin.
CroVV isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CroVV

Webmaster / İstanbul

Alt 21-01-2014 #4
merhabalar hala staj için bir yer arıyorsanız görüşelim. ağırlıklı olarak web tasarım.
scokguler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scokguler

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2014 #5
Merhaba nerede ikamet ettiğinizle beraber cv nizi ********* adresine yollarmısınız
purchu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

purchu

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2014 #6
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 31-03-2014 #7
Hayırlısı olsun.