stajyer olarak iş arıyorum....

Sonuçlanan İlanlar - stajyer olarak iş arıyorum.... Sponsorlu Bağlantılar Özel bir eğitim merkezinde web ve grafik tasarım(Photoshop,Freehand,Coreldraw) eğitimi aldım.Avrupa yakasında stajyer olarak iş arıyorum.İlgilenirseniz sewinirim :monkey1:...

desperate isimli Üye şimdilik offline konumundadır

desperate

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Özel bir eğitim merkezinde web ve grafik tasarım(Photoshop,Freehand,Coreldraw) eğitimi aldım.Avrupa yakasında stajyer olarak iş arıyorum.İlgilenirseniz sewinirim :monkey1:
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 15-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
[COLOR=DarkOrange]Dikkat![/COLOR]
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

desperate

Grafiker / İstanbul

staj yeri ...

Alt 23-02-2008 #3
Özel bir eğitim krumunda web ve grafik tasarım eğitimi aldm.Avrupa yakasında stajyer olrak kendımı gelştrebıleceğim bir yer arıorm ..

desperate

Grafiker / İstanbul

Stajyer...

Alt 14-03-2008 #4
Bilişim Eğitim Merkezinde Web ve Grafik Tasarım eğitimi aldım.Kendimi geliştirmek istiyorum.İlgilenirseniz sevinirm

desperate

Grafiker / İstanbul

avrupa yakası stajyer

Alt 26-03-2008 #5
Merhaba.Bilişim Eğitim Merkezinde web ve grafik tasarım eğitimi aldım.Photoshop,Coreldraw,Freehand,Dreamweaver programlarını biliyorum.Kendimi geliştirebileceğim bir yerde stajyer olarak iş arıyorum.İlgilenirseniz sevinirim.

Merhaba

Alt 31-03-2008 #6
Tam olarak İstanbulun neresinde oturuyorsunuz?

desperate

Grafiker / İstanbul

iş arıyorum...

Alt 15-06-2008 #7
Bilişim Eğitim Merkezinde Web ve Grafik Tasarımı eğitimi aldım.İstanbuldayım.Freehand.Coreldraw,Photoshop programlarını kullanabiliyorum.Daha önce iş deneyimim olmadı ..Yardımcı grafiker olarak biryerden başlamak ve kendimi geliştrmek istiyorum.Teşekkürler

desperate

Grafiker / İstanbul

Alt 20-06-2008 #8
İstinyedeyim
halukoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halukoz

Grafiker / İstanbul

Alt 20-06-2008 #9
arkadaşım görüşelim 0212 *** ** ** özkaya reklam haluk kaya

desperate

Grafiker / İstanbul

acil iş

Alt 30-06-2008 #10
Merhaba.Bilişim Eğitim Merkezinde web ve grafik tasarım eğitimi aldım.Photoshop,Coreldraw,Freehand,Dreamweaver programlarını biliyorum.Daha önce iş deneyimim olmadı .Kendimi geliştirebileceğim bir yerde iş arıyorum.Kadıköy,Beşiktaş ve Mecidiyeköy civarı uygun..İlgilenırseniz sevinirim
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
acil, aryorum, arıyorum, avrupa, çokkkk, işş, olarak, staj, stajyer, stavrupa, yakas, yakasında, yeri