Stajyer olarak başlayıp öğrenmek istiyorum - İzmir

İş Arayan İlanları - Stajyer olarak başlayıp öğrenmek istiyorum - İzmir ...

benizerturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

benizerturk

Fotoğrafçı / İzmir

Alt 24-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajyer olarak başlayıp öğrenmek istiyorum

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: Photoshop: Başlangıç

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Ege üniversitesi gazetecilik bölümünde ikinci öğretim olarak öğrenim görmekteyim. Başlangı seviyesinde photoshop ve quark biliyorum. Ara ara internetten video izleyip öğrenmeye çalışıyorum, kendimi bu alanda geliştirmek istiyorum. Bunun dışında fotoğrafçılık deneyimim var. Eğer izmir'de yetiştirilmek üzere eleman arayan var ise mail yolu ile ulaşabilirler.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şuanda  online konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Stajyer olarak başlayıp öğrenmek istiyorum - İzmirStajyer olarak başlayıp öğrenmek istiyorum - İzmirStajyer olarak başlayıp öğrenmek istiyorum - İzmirStajyer olarak başlayıp öğrenmek istiyorum - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap