Stajyer olarak çalışacağım - İzmir

Staj Yeri Arayanlar - Stajyer olarak çalışacağım - İzmir ...

Bsraaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bsraaa

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 08-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajyer olarak çalışacağım

Aranan Şehir: İzmir

Okulunuz:

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisinde grafik-web tasarım eğitimi alıyorum. eğitimim dahilinde kullanabildiğim programlar (photoshop,illustratör,dreamweaver,flash professional. )
Kendimi bu konuda pratikte geliştirebilmek adına stajyer olarak iş arıyorum(parttime yada fulltime)
Henüz bu alanda bir iş deneyimim yok fakat gelişime ve yeniliğe açığım.

E-posta:

Telefon: 0506 688 27 92
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Stajyer olarak çalışacağım - İzmir - Stajyer olarak çalışacağım - İzmir ya da Stajyer olarak çalışacağım - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Stajyer olarak çalışacağım - İzmir İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap