Stajyer Part Time iş arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - Stajyer Part Time iş arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Stajyer Part Time iş arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: photoshop orta dereceli İş deneyimi ve içeriği: stüdyo photographer Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time) ...

Tufan3434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tufan3434

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 12-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajyer Part Time iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: photoshop orta dereceli

İş deneyimi ve içeriği: stüdyo photographer

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: plato myo da grafik tasarımı ikinci öğretim okuyorum daha çabuk ve daha iyi ögrenmek için iş arıyorum

E-posta:

Telefon: 0506 730 86 92
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Stajyer Part Time iş arıyorum - İstanbulStajyer Part Time iş arıyorum - İstanbulStajyer Part Time iş arıyorum - İstanbulStajyer Part Time iş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap