Stajyer Web Tasarım - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Stajyer Web Tasarım - İstanbul ...

Setkart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Setkart

Baskıcı / İstanbul

Alt 30-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
Stajyer Web Tasarım

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: İşletmemizin Web Projelerinde yer alacak, Aynı zamanda Grafik tasarım konusunda yetiştirilecek Yaz veya Dönem Stajyeri aramaktayız.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Stajyer Web Tasarım - İstanbulStajyer Web Tasarım - İstanbulStajyer Web Tasarım - İstanbulStajyer Web Tasarım - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

aleynkya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aleynkya

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 01-05-2015 #3
Merhaba, Bakırköy kız meslek lisesi 11.sınıf öğrencisiyim.Grafik tasarım okuyorum 12. sınıfta zorunlu staj yeri arıyorum Teknik bilgi ve becerilerimi ortaya koyup faydalı olabileceğim ve bunları geliştirebileceğim, çalıştığım kurumun hedeflerine ulaşabilmesi için görev alabileceğim ve problem çözme yeteneğimi kullanabileceğim bir pozisyonda başarılı işler yapmak.İlginiz için teşekkür ederim.
********* buradan ulaşabiliriniz.
sukaraduman1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sukaraduman1

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 01-05-2015 #4
meraba, 11. sınıf bilişim web tasarım öğrencisiyim 12. staj yerimi sizlerle yapmak istiyorum

Grafik : fireworks-flash
web tasarım : html5 css bilgilerim mevcut php (OOP) javascript jquery mQel derlerim deva ediyo

iletişim : *********