Stajyer web tasarımcı - İstanbul

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Stajyer web tasarımcı - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Stajyer web tasarımcı Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Lion Tasarım firmamız bünyesinde çalışacak web tasarım alanında bilgili özellikle wordpress ile bilgisi ...

Pasaugur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pasaugur

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 21-01-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajyer web tasarımcı

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Lion Tasarım firmamız bünyesinde çalışacak web tasarım alanında bilgili özellikle wordpress ile bilgisi olan mesleğinde kendini geliştirmek isteyen stajyerler arıyoruz.

E-posta:

Telefon: 0537 561 33 32
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-01-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Stajyer web tasarımcı - İstanbulStajyer web tasarımcı - İstanbulStajyer web tasarımcı - İstanbulStajyer web tasarımcı - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Pasaugur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pasaugur

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 27-01-2016 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap