Stajyer yada Yardımcı grafiker - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Stajyer yada Yardımcı grafiker - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Stajyer yada Yardımcı grafiker Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: frehand-corel-photoshop ve ofis programları Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Yapmış Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili ...

AİSHA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AİSHA

Matbaacı / İstanbul

Alt 23-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajyer yada Yardımcı grafiker

Program/Seviye: frehand-corel-photoshop
ve ofis programları

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Davetiye firmasına
Yetiştirilmek üzere ön bigisi olan takım arkadaşı arıyoruz.
Lütfen önce cv nizi gönderin.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Stajyer yada Yardımcı grafiker - İstanbul - Stajyer yada Yardımcı grafiker - İstanbul ya da Stajyer yada Yardımcı grafiker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Stajyer yada Yardımcı grafiker - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..