(Stajyer + yardımcı grafiker) / 2 - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - (Stajyer + yardımcı grafiker) / 2 - İstanbul ...

emremavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emremavi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

(Stajyer + yardımcı grafiker) / 2

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: İstanbul Üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Quark Hariç diğer 5 grafik programını(Photoshop,Corel,İndesign,İllustrator,Fr eehand) iyi derecede kullanıyorum.Deneme amaçlı da olsa Ajansların görüşme talebini bekliyorum.

Bu işe çok hevesliyim,öğrenmeyi seviyorum bazı konularda tecrübeli grafikere de öğreteceğim bilgilerinde olduğunu düşünüyorum,beni yetiştirecek bir Ajans Varmı?

Örnek çalışmlaraım var fakat hepsini eklemek tabiki mümkün değil,Bu nedenle grafikerleri çok uğraştıran saç seçimi ve arkaplan değişikliği birtane Abartılı bir boğaz manzarası birtanede hazır resme bakarak çizdiğim corel saat çalışması ekliyorum.

Özellikle indesign bilgim oldukça iyidir(stiller ve interaktif kısımda dahil)

Avrupa yakası / BAY grafiker adayı /

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları (Stajyer + yardımcı grafiker) / 2 - İstanbul - (Stajyer + yardımcı grafiker) / 2 - İstanbul ya da (Stajyer + yardımcı grafiker) / 2 - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | (Stajyer + yardımcı grafiker) / 2 - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..