Stajyer & Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - Ankara

Staj Yeri Arayanlar - Stajyer & Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Stajyer & Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum Şehir: Ankara Aranan Şehir: Ankara Cinsiyet: Bayan Okulunuz: Mimar Sinan Lisesi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: Grafikerlik dersi alıyorum. Belli ...

elif kongar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elif kongar

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 14-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajyer & Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum

Aranan Şehir: Ankara

Okulunuz: Mimar Sinan Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar: Grafikerlik dersi alıyorum. Belli bir süre sonra T.C MEB tarafından da grafikerlik sertifikası alacağım. Bu meslek dalında kendimi geliştirmek istiyorum ve bunun için çeşitli kurslara gittim.
Aldığım dersler;Corel DRAW, Adobe Photoshop, Autodesk AutoCAD, Macromedia Flash, Macromedio Dreamweaver.
Bunun dışında Microsoft Office programlarını biliyorum.
Bir işe başladığımda düşünce yoluyla ve karşıdakinin fikrini de önemseyerek o işi belli bir düzen içnde yapmayı seviyorum. Kendimi daha da geliştirmek için ve bu işi meslek edinmem için böyle bir fırsatı kaçırmak istemiyorum. Eğer ilgilenirseniz staj yapmak istiyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Stajyer & Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - Ankara - Stajyer & Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - Ankara ya da Stajyer & Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Stajyer & Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - Ankara İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Stajyer & Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - Ankara | Stajyer & Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - Ankara

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
dekorgrup isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dekorgrup

Hiç Biri / Ankara

Alt 15-08-2011 #3
Merhaba Organizasyon Sektöründe Düşünürsen Görüşebiliriz

www.dekororganizasyon.com.tr
Bu mesajdan alıntı yap