Stajyer (yardımcı) grafiker

İş Arayan İlanları - Stajyer (yardımcı) grafiker ...

Alt 19-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

photoshop
freehand
quarkxpress
fireworks
flash
biliyorum(sertifikam var), pm atanlara cv gönderilebilir, bir yerde kendimi geliştirmek ve güzel ürünler sunmak istiyorum.Yaratıcı, kreatif çalışmaya ve ekip ruhuna ayak uydurucak biriyim.(hülya)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 19-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
memleket?Stajyer (yardımcı) grafiker
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 20-05-2008 #3
istanbuldayım.
Bu mesajdan alıntı yap
tulipan@ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tulipan@

Grafiker / İstanbul

Alt 13-06-2008 #4
Sertifikam var.Grafikerlikte ilk olarak etiket firmasında basladım. Sonra reklam ajansında kısa süre calıstım. Bir dergide makale yazdım. Evden ilk işimi logo tasarımımı yaptım.Simdi kendimi dahada geliştirmek istiyorum Photoshop,Freehand, Corel Draw ve Quarkpress biliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
pembekarga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pembekarga(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-06-2008 #5
merhaba,
güzel sanatalr resim mezunuyum
grafik tasarım eğitimi aldım bilgeadam'da
photoshop , illustrator, indesing programlarını kullanabiliyorum.
yeniz mezunum, freelance dışında bir tecrübem olmadı, kendimi geliştirebilceğim, az ücretle bir yerlere başlamak istiyorum..ilgilenenler mesaj atarsa sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
mesburcum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesburcum

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 16-06-2008 #6
Merhaba,

Yaklaşık 2 yıl bir reklam ajansında çalıştım. Photoshop, Illustrator, Indesign ve az derece Freehand biliyorum.
Reklam ajansında dergi üzerine yazı işleri bünyesine de destekte bulundum. Şu anda bir firmanın dijital ve reklam çalışmalarını hazırlıyorum.
Kendimi askı konusunda geliştirmek için staj amacı ile bir yer arıyorumç
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-06-2008 #7
Mrb. stajer grafiker arıyoruz.Photoshop, corel ve max kullanuyoruz.Yerimiz Maltepede.İlgilenenler bana mesaj atabilir mi?
Bu mesajdan alıntı yap
ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(49)

Hiç Biri

Alt 17-06-2008 #8
Mrb. stajer grafiker arıyoruz.Photoshop, corel ve max kullanuyoruz.Yerimiz Maltepede.İlgilenenler bana mesaj atabilir mi?
pellionia merhaba; bu mesajı iş verenler bölümünde konu açarak iletmeniz gerekir. Size o şekilde çok daha çabuk ulaşacaklardır. Oysa siz iş arayanlar bölümünde yapıyorsunuz bunu.

Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 19-06-2008 #9
merhaba, **************** adresine cv gönderebilirseniz hızla size geri dönüş yapabiliriz.
tşk,
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 24-06-2008 #10
hala arıyorum staj için iyi bi yer.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Tags
yardimci, stajyer, grafiker, grafiker stajyer