Stajyer/yetiştirilmek üzere grafiker - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Stajyer/yetiştirilmek üzere grafiker - İzmir ...

feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 20-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firma ismi: Doğamedya / Avtutkusu ve Balık Dergileri

Çalışma şartları: Stajyer / yardımcı / yetiştirilmek üzere

Özellikleri: Video, web, baskı/tasarım alanlardan en az birine meraklı, heyecanlı, kendine güvenen, gözlem yapmayı bilen, tasarıma ilgisi olan az da olsa yazılım/baskı bilgisi olan yani "0" olmayan genç bir arkadaş aranıyor.
Kendisine iş öğretebilceğimiz, binlerce liralık uyduruk grafik kurslarından alamayacağı bilgiyi kendisine vereceğimiz. Ama kendisinden de çok şey bekleyebileceğimiz bu işlere meraklı bir stajyer yada yardımcı grafiker arıyoruz.

İşin mahiyeti: Yardımcı mahiyetinde genel arşivleme, dekupe yapacak. Dosyaları hazırlayacak ve kendine verdiğimiz küçük işleri yapabilecek. Arada ofis işleri de yapabilecek bir arkadaş.

İletişim bilgileriniz:*********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Stajyer/yetiştirilmek üzere grafiker - İzmirStajyer/yetiştirilmek üzere grafiker - İzmirStajyer/yetiştirilmek üzere grafiker - İzmirStajyer/yetiştirilmek üzere grafiker - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 02-08-2010 #3
Arkadaşlar hala arıyoruz.
hakanhazar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakanhazar

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 04-08-2010 #4
ilanınız güncelse ilgileniyorum.
pembekuvarsss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pembekuvarsss

Grafiker / İzmir

Alt 04-08-2010 #5
ilanınız ile ilgileniyorum

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 05-08-2010 #6
Ayrıntılı maillerinizi gönderirseniz size geri döneriz.

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 10-08-2010 #7
ilan günceldir

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

İllustrasyon-çizim yapabilen GSF'li / Mezun - İzmir

Alt 23-04-2012 #8
İllustrasyon-çizim yapabilen GSF'li/Mezun

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Mayıs ortası gibi açacağım tasarım ofisinde yetiştirilmek üzere bir tasarımcı alacağım. GSF'li olması çok önemli. Freelance işin tanımı icabı mümkün değil.

Program bilmesi hiç önemli değildir. Fakat tasarım özellikle çizim üzerine gösterebilceği iyi örnekler olması şarttır.

İş yeri İzmirdedir. Buca/şirinyere ulaşım sorunu olmayacak arkadaşlar arasın lütfen.

Ben bizzat kendim illustrator, Photoshop, PDF yönetimi ve indesign öğretip masaüstü yayıncılığın gereklerini yerine getirecek bir eğitim vereceğim.

Temelde yapacağı iş çizim, programları öğrenince de çizim-grafik ve mizanpaj olacak.

Yol+yemek şeklinde düşünüyorum. Çalıştığım kişi işi öğrendikten sonra maaşlı olarak çalışacak.

E-posta: *********

Telefon: *********

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 25-04-2012 #9
İyi referans ve çizimler gösterenlerde başvurabilir. GSFli öğrenci olmak tercih sebebi yalnızca. Yetenekli herkese kapım açık.

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-05-2012 #10
Arayışımız devam ediyor.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları