Stajyer,Yetiştirilmek üzere ve yardımcı Grafiker - İstanbul

İş Arayan İlanları - Stajyer,Yetiştirilmek üzere ve yardımcı Grafiker - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Stajyer,Yetiştirilmek üzere ve yardımcı Grafiker Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: ismim Nur Kurt 15.07.1989 bakırköy doğumluyum grafik tasarım ve web tasarım kursuna gidiyorum Zeytinburnu tekstil ...

nrkrtt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nrkrtt(28)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 19-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stajyer,Yetiştirilmek üzere ve yardımcı Grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: ismim Nur Kurt 15.07.1989 bakırköy doğumluyum grafik tasarım ve web tasarım kursuna gidiyorum
Zeytinburnu tekstil meslek lisesi mezunuyum. İstanbul küçükçekmece de yaşıyorum ve stajyer grafiker olarak iş arıyorum Photoshop cs6 ve Adobe Illustrator biliyorum öğreneceğim programlar, InDesign, Corel Draw X5 ve Freehand Mx wep tasarım kursu için öğreneceğimprogramlar Photoshop ile Web Tasarım İçin Arayüz Oluşturmak,Adobe Dreamweawer CS6, CSS 3 ,HTML 5, Flash Professional ve Flash Catalyst. Kursa akşam saatlerin de giridiyorum kendime güveniyorum ve yaptığım işi seviyorum beni de değerlendirirseniz sevinirim Stajyer,Yetiştirilmek üzere ve yardımcı Grafiker - İstanbul

iyi çalışmalar

İş deneyimi ve içeriği: Photoshop cs6 iyi
Illustrator iyi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: ismim Nur Kurt 15.07.1989 bakırköy doğumluyum grafik tasarım ve web tasarım kursuna gidiyorum
Zeytinburnu tekstil meslek lisesi mezunuyum. İstanbul küçükçekmece de yaşıyorum ve stajyer grafiker olarak iş arıyorum Photoshop cs6 ve Adobe Illustrator biliyorum öğreneceğim programlar, InDesign, Corel Draw X5 ve Freehand Mx wep tasarım kursu için öğreneceğimprogramlar Photoshop ile Web Tasarım İçin Arayüz Oluşturmak,Adobe Dreamweawer CS6, CSS 3 ,HTML 5, Flash Professional ve Flash Catalyst. Kursa akşam saatlerin de giridiyorum kendime güveniyorum ve yaptığım işi seviyorum beni de değerlendirirseniz sevinirim Stajyer,Yetiştirilmek üzere ve yardımcı Grafiker - İstanbul

E-posta:

Telefon: 0533 644 60 01
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Stajyer,Yetiştirilmek üzere ve yardımcı Grafiker - İstanbulStajyer,Yetiştirilmek üzere ve yardımcı Grafiker - İstanbulStajyer,Yetiştirilmek üzere ve yardımcı Grafiker - İstanbulStajyer,Yetiştirilmek üzere ve yardımcı Grafiker - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
scokguler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scokguler

Grafiker / İstanbul

Merhaba

Alt 22-04-2014 #3
Yerimiz Bayrampaşadadır metrobüse 5 dk yürüme mesafedindedir kendinizi geliştirmek istiyorsanız buyrun görüşelim 0545 212 03 34
Bu mesajdan alıntı yap
nrkrtt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nrkrtt(28)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Stajyer,Yetiştirilmek üzere , Yardımcı Grafiker. - İstanbul

Alt 02-05-2014 #4
Stajyer,Yetiştirilmek üzere , Yardımcı Grafiker.

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Photoshop cs6 (iyi)
Adobe Illustrator CS6 (iyi)
Adobe InDesign CS6 (iyi)
Corel Draw X6 (orta)

İş deneyimi ve içeriği: Zeytinburnu Tekstil Meslek lisesi Dokuma Bölümü Mezunuyum.
Grafikerlik ve Web Tasarım kursum Devam ediyor.
Çalışmak istiyorum Kurs saatlerim Akşam olduğu için işime engel olmaz.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Lütfen Grafikerlik dışın da bir iş için Teklifte bulunmayınız.

E-posta:

Telefon: 0533 644 60 01
Bu mesajdan alıntı yap